Варіанти методу вливання молока через ложку - Магазин SABA

Варіанти методу вливання молока через ложку

metod-vlivannya-chererz-lozku

Варіанти методу вливання молока через ложку, капучино. Потрібно починати з вливання дуже всякого, сильно аерованого молока. При обертанні повинно створюватися враження, що воно злегка «прилипає» до стінок пітчера. За допомогою ложки необхідно притримувати молоко більш повітряної консистенції. Поки в еспресо наливається найбільш щільну частину молока з найменшим кількість піни. Коли чашка наповниться приблизно на третину, треба обережно підняти ложку, щоб в напій почало надходити більше вспененное молоко. Коли чашка наповниться приблизно на дві третини, слід повністю вийняти ложку з молока. На завершальному етапі ложку треба знову помістити в пітчер, щоб виштовхнути на поверхню напою саму збиту частина молока. Поверхня напою повинна підніматися над краями чашки у вигляді кошика. Центральна частина напою, біла і глянсова, по краях чашки оттеняется за допомогою крему. Поговоримо більш детальніше про варіанти методу вливання молока через ложку.

Латте

Починаємо з вливання помірно збитого молока. Його консистенція повинна бути помітно більш вузький, ніж у холодного молока. Але при цьому не повинно виникати майже ніякого опору обертальних рухів (тобто воно не повинно доливати до стінок пітчера). Притримуючи ложкою більш збиту частина молока, починаємо вливання. В процесі вливання потрібно поступово піднімати ложку, щоб в напій почало надходити більше вспененное молоко. І одночасно треба підняти пітчер необхідно знову опустити і закінчити вливання, або повністю вийнявши ложку невелику частину молока. Досить попрактиковавшись, кожен навчиться з легкістю робити на поверхні напою візерунки (латте-арт).

Флет уайт

Починати слід з вливання мінімально збитого молока. Молоко повинно мати лише трохи більше в’язку консистенцію, ніж до початку нагрівання. За допомогою ложки вся піна відсувається назад і утримується, поки молоко рівним струменем наливається в центр чашки. При цьому важливо дотримуватися обережності, що не пошкодити крему. Ложку треба вийняти в останній момент і завершити оформлення напою дуже тонким шаром молочної піни. Зазвичай у цього напою темна поверхня з білою плямою в середині, але деякі барісти завершують його приготування латте-артом.
Магазин натуральної зернової кави і гарячого шоколаду.

Завдання барісти при нагріванні молока

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *