Різні види фільтрів - Магазин гарячого шоколаду SABA

Різні види фільтрів

Різні види фільтрів

Різні види фільтрів для заварювання кави. Для заварювання фільтр-кави або пуровера використовують три основних типи фільтрів. Кожен з них впливає на смак кінцевого напою, оскільки через нього з рідиною проходять або не проходять ті чи інші речовини. Отже, більш докладніше поговоримо про різні види фільтрів.

Металевий вид фільтра

Як і френч-прес, металеві фільтри затримують тільки великі частки меленої кави. Заварений напій матиме осад, схожий на мул, і на вигляд виявиться трохи каламутним. Саме дрібні частинки меленої кави і кавові масло додають щільності. Металеві фільтри можна використовувати протягом багатьох років, поки їх містять в чистоті і регулярно промивають. Якщо цього не робити, то масла стануть нашаровуватися і гірчити.

Тканинні види фільтрів

Для фільтрації кава тканина використовується з давніх-давен. При правильному використанні цей фільтр дозволяє отримати приємний на смак кави. Як і папір, тканину затримує різні частки, але пропускає трохи масел. В результаті кава буде чистим, але мають більш насичене і щире післясмак.
Після використання необхідно відразу ж як можна ретельно промити фільтр під струменем води, а потім просушити. Якщо ви регулярно користуєтеся тканинним фільтром, зберігайте його в склянці води в холодильнику. Якщо ж ви не плануєте користуватися ним довгий час, то покладіть сиру тканину в пакет із застібкою блискавкою і зберігайте в морозильній камері. Однак багаторазове заморожування і розморожування зменшує термін служби фільтра, тому краще цього уникати.

Паперовий вид фільтра

Найпоширеніші фільтри – паперові. З їх допомогою вдається отримати найчистіший кави. Вони затримують всі частинки меленої кави, а також будь-які масла, які можуть виявитися в напої. В результаті кава виходить досить прозорим, часто червонуватого відтінку. Я завжди рекомендую вибирати вибілену папір, а не натуральну коричневу, так як вона надає каві неприємний паперовий присмак.

У наступній статті ми поговоримо про крапельну кавоварку. Наш магазинчик пропонує тільки якісну продукцію, гарячий шоколад, натуральне зернове кави. Доставка по всій Україні.

Різні види фільтрів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *