Крапельна кавоварка для зернової кави - Магазин SABA

Крапельна кавоварка для зернової кави

Крапельна кавоварка для зернової кави

Крапельна кавоварка для зернової кави. Крапельна кавоварка хороша тим, що нам не треба замислюватися, що робити, а результат виходить завжди практичний один і той же. Велика перевага крапельної кавоварки полягає в її передбачуваності. Не потрібно кожного разу вгадувати, як з нею працювати. Необхідно дотримуватися пропорції кави і води, а решту роботи можна спокійно довірити пристрою. Далі поговоримо більш детально, що таке – крапельна кавоварка для зернової кави.

Однак більшість домашніх фільтр-кавоварок роблять дуже погану каву. Так відбувається в основному через те, що машини не нагрівають воду до правильної температури. Якщо ви збираєтеся купити таку, переконайтеся, що вона пройшла температурні випробування і сертифікована Американської і Європейської асоціаціями спешалті кави. Не рекомендую купувати кавоварку з підігрівом. Якщо заварений каву буде довго перебуває на нагрівальної панелі, він придбає неприємний аромат. Вибирайте машину, в якій кава знаходиться в термокувшіне. Електрокавоварки, оснащені збільшеним об’ємом ємності, виробляють каву кращої якості.

Заварювання в крапельної кавоварки

Пропорції. 60 г / 1л. Ці пропорції рекомендуємо перш за все для пуровера і заварювання кави з використанням фільтра, але обов’язково поекспериментуйте, щоб знайти таке співвідношення, яке відповідає вашому смаку.
Помел. Середній / тонкий, якщо хочете отримати від 0,5 ін до 1 л кави. Використовуйте більший помел, якщо заварюєте великий обсяг; багато машин можуть готувати близько 1 л і більше за раз.

 1. Змеліть зерна перед заварюванням. Зважте каву.
 2. Вставте паперовий фільтр в чашу для заварювання і промочите гарячою водою.
 3. Помістіть чашу з фільтром в машину, додайте свіжої води слабкої мінералізації, яка підходить для заварювання кави.
 4. Увімкніть кавоварку. Поспостерігайте за процесом заварювання: якщо мелену каву не стає вологим. Перемішайте його ложкою.
 5. Дочекайтеся закінчення роботи машини.
 6. Приберіть фільтр і мелену каву.
 7. Насолоджуйтесь напоєм.
  Як і у випадку з пуровером, якщо вас не влаштовує смак, експериментуйте з помелом, а не з кількістю кави.
  Магазин SABA пропонує тільки якісну продукцію. Натуральний шоколад і зернова кава. 

Крапельна кавоварка для зернової кави

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *