Рецепти коктейлів на основі кави - Магазин гарячого шоколаду SABA

Рецепти коктейлів на основі кави

Зберігання смаженої кави

Рецепти коктейлів на основі кави у світі дуже багато. Але виділили найпопулярніші та найсмачніші. Поговоримо детальніше про рецепти коктейлів на основі кави.

Каштановий діловий. Технологія виготовлення.

У чашку для подачі налити сироп «Каштан» та шоколадний топінг. Додати еспресо. Влити трохи гарячого молока та перемішати. Додати решту молока. Прикрасити збитими вершками з топінгом «Карамель». Поговоримо більш детально про каштановий ділов.

Lemon Slice. Технологія виготовлення.

Лід, сироп, лимонний фреш та кава збити у блендері. У склянку подачі покласти 4 кубики льоду, налити газовану воду та прикрити часточкою лимона. На лимон викласти кавову суміш із блендера.

Espresso tonic. Технологія виготовлення.

Приготувати еспресо, додати сироп «Маракуйя» та збити з льодом у міксері. Наповнити склянку льодом та тоніком. Зверху додати кавову суміш.

Аль Пачіно. Технологія виготовлення.

Приготувати еспресо, у шот для подачі влити сироп, акуратно влити шаром кави. Прикрасити збитими вершками та мигдальними пелюстками. Перед вживанням перемішати.

Рожева пантера. Технологія приготування

Порцію приготовленого еспресо змішати з молоком, що згущує|згущає|, і залити в склянку для подачі. Молоко змішати з|із| сиропом і збити паровим краном кавомашини. Викласти збите молоко у склянку другим шаром.

Orient express. Технологія виготовлення.

Усі інгредієнти залити у турку, поставити на слабкий вогонь. Не доводячи до кипіння, зробити кілька «ходів піни», перелити в прогріту чашку для подачі.

Coconut Craze. Технологія виготовлення.

Усі інгредієнти залити у пітчер, додавши половину загальної частини кокосової стружки. Частину використати для оформлення склянки. Перелити збиті та нагріті інгредієнти з пітчера в оформлену склянку.

Ванільний капкейк. Технологія виготовлення.

Вершки 33% жирності залити в пітчер і збити віночком до м’яких піків із 5 мл сиропу. Американо залити чашку для подачі, додати сироп, ретельно перемішати. Викласти зверху збиті вершки, прикрасити цедрою апельсина. Подати із десертною ложкою.

Магазин натуральної зернової кави та гарячого шоколаду SABA. Доставка по всій Україні. Сертифікат якості. Приємні та доступні ціни.

Порівняння італійської та американської техніки приготування еспрессо

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *