Порада покупцям зернової кави - Магазин гарячого шоколаду SABA

Порада покупцям зернової кави

Порада покупцям зернової кави

Порада покупцям зернової кави

Порада усім покупцям зернової кави. Покупцеві кави складно упевнитися, що зерна були придбані при етично бездоганних обставинах. Тому деякі обжарщікі спешалті розробили спеціальні програми закупівель, що включають підтвердження незалежної сторони. І все ж у більшості таких програм немає. Втім, сміливо можна сказати, що якщо походження кави відстежується, на упаковці стоїть ім’я виробника або хоча б назва ферми, кооперативу або фабрики, то майже напевно за нього заплатили гарну ціну. Прозорість залежить від країни, і більше інформації з цього питання ви знайдете в розділах книги, присвячених країнам-виробникам. Розкажіть обжарщіку, яку каву вам подобається, дізнайтеся, де і як він купує зерна.
кавові аукціону

В останні роки повільно, але вірно збільшуються обсяги кави, що купується на інтернет-аукціонах. Їх стандартний формат – проведення конкурсу в країні-виробнику, де фермери представляють невеликі партії кращих зерен. Продукт оцінює журі дегустаторів: в першому раунді – з числа місцевих фахівців, на фінальний же етап дегустації прилітають покупці з усього світу. Кращий кави продають на аукціоні і, як правило, за дуже високою ціною, особливо лот-переможець. Більшість аукціонів надають інформацію про ціну кави в онлайн-режимі, що дозволяє стежити за всім процесом віддалено.
Ініціативу підтримали і власники тих плантацій, кому вдалося створити свої бренди на основі оцінки якості кавових зерен. Коли у них з’являється своя аудиторія покупців по всьому світу, аукціони стають вельми ефективним майданчиком для фермерів.

До уваги покупцям зернової кави.

У нашому інтернет-магазині продається тільки якісне, натуральне, сертифікована кави, а також шоколад і какао. Ми продаємо по всій Україні. Нашими постійними покупцями є, кафе ресторани, а також любителі смачної кави. На нашому сайті ви можете побачити, наших постійних покупців. На сторінці в Instagram, і на сайті знаходяться відгуки наших задоволених покупців. Ви можете зайти і прочитати. У нас найнижчі ціни по Україні. Швидка доставка. І Привітне обслуговування. Ми зможемо підібрати для вас то кава, яке вам сподобається, і ви будете із задоволенням його пити. Будемо раді вас бачити в нашому интерне-магазині. Приємних покупок.

Порада покупцям зернової кави

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *