Оцінюємо результат заварювання кави - Магазин кави SABA

Оцінюємо результат заварювання кави

Оцінюємо результат заварювання кави

Правильно оцінюємо результат заварювання натуральної кави. В ідеалі вага звареної кави повинен бути різна в рецептурі на кілька грамів. Якщо це не так, спробуйте дещо змінити. Як ми оцінюємо результат заварювання кави, про це поговоримо сьогодні.

• Якщо напою вийшло багато, вода протікала дуже швидко. Його можна уповільнити, зменшивши помел.
• Якщо напою вийшло мало, значить, вода протікала повільно. В такому випадку треба збільшити помел.

Багатьом подібна скрупульозність здається надмірною, і замість ваги чашки вони оцінюють обсяг напою (як правило, на око). Але точно такі ж дії необхідні і в даному випадку, хоча вони не будуть настільки точними.
Коли ви налаштуєте кавомолку на певний помел, якщо тільки у вас в приміщенні не буває різких перепадів температури протягом дня.

Налаштування помелу кави

Для приготування еспрессо потрібно молоти каву самим, краще в Жерновий кавомолці, де можна легко вибрати розмір помелу. Кавомолку доведеться щоразу налаштовувати під нову пачку зерен. Для цього в кавовій індустрії використовується термін “dialing in” – настройка помелу.

Після використання в кавомолці неодмінно залишається трохи незмолотого кави. І коли ви міняєте помел, кавомолка все одно проштовхує спочатку саме цей залишилися кави, розміри частинок якого задані були при попередніх налаштуваннях. Щоб цього не допустити, потрібно змолоти в кавомолці, з новими настройками, порцію зерен. В результаті вона виштовхне колишній кави і оновить помел. Отриманий кави викидають. Якщо ви змінили налаштування, але не бачите різниці при заварюванні, значить, не відбулося зміни помелу. Повторіть все ще раз.
Ми завжди рекомендуємо міняти помел обережно і поступово. Після придбання нової кавомолки купите трохи дешевого (але свіжого) кави і поекспериментуйте з помелом. Так ви зрозумієте, який ефект дає розмір кавових частинок при заварюванні.

Майже на всіх кавомолках вказані цифри. На ділі вони не приносять користі, але, якщо ви хочете отримати кави більш дрібного помелу, поверніть ручку настройки в сторону зменшення цифр, і навпаки. Також на багатьох кавомолках відзначені спеціальні команди, іноді з цілими цифрами, іноді з проміжними поділками. Якщо помел вас не влаштовує, змінюйте настройки покроково.

Оцінюємо результат заварювання кави

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *