Халлінг і експорт - Магазин гарячого шоколаду SABA

Халлінг і експорт

Халлінг і експорт купити натуральну каву

Халлінг і експорт

Сьогодні поговоримо про халлінг та експорт. Як експортують натуральну каву. Після обробки на станції зерна залишаються покритими пергаментним оболонкою (якщо тільки мова не йде про полумитом способі). Рівень вологості досить низький, щоб зерна не зіпсувалися при зберіганні. За традицією на цій стадії кави «відпочиває» протягом одного-двох місяців.
Суть усталеної практики кавового відпочинку, спокою ще недостатньо досліджена з наукової точки зору. Але досвід показує, що якщо цю стадію пропустити, то у кави буде рослинний і неприємний смак. «Відпочинок» також впливає на те, як поведе себе каву після експорту. Мабуть, це пов’язано з вмістом вологи в зернах.
«Відпочив» кава готова до продажу, і безпосередньо перед відправкою він проходить через Халлінг (очищення). До цього моменту Парчмент служив зерну захисним шаром, але оскільки він також додає зерну вага і обсяг, для зниження вартості доставки його знімають.

Механічний етап халлінга та експорта

Халлінг проводять механічним шляхом на станціях сухий (пост) обробки (на відміну від станцій митої обробки, де з зерен видаляли м’якоть і потім їх сушили). Станції сухої обробки також оснащені таким обладнанням, яке дозволяє впорядкувати гарне зерно і з дефектом. Для цього зелені зерна проходять через машину, яка перевіряє їх на колір і відсівати явно дефектні екземпляри. Кава також сортує за розміром зерна у великих вібраційних сито, а потім вручну.
Ручне сортування зерна – процес довгий, що вимагає значних тимчасових витрат, що підвищує і вартість продукту, хоча якість кави виростає в рази. Це, безумовно, дуже важка і монотонна робота. І зовсім виправдано, що кави високої якості коштує дорожче, адже так виробник може достойніше оплатити нелегку працю своїх працівників.
упаковка

Фініш халлінга та експорта

Тепер кава готова до розфасовки в мішку по 60 кг (132 фунти) або 69 кг (152 фунти); місткість залежить від країни походження. Іноді в мішках роблять вкладиш з багатошарового поліетилену для захисту від вологи, або ж зерна запечатують в вакуумних коробках.

Довгий час вибір залишався на користь джуту: він дешевий, доступний і безпечний для навколишнього середовища. Але оскільки кава в джутових мішках і не завжди добре переносить транспортування і подальше зберігання, кавова індустрія пробує нові матеріали.

Халлінг і експорт купити натуральну каву

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *