Гейзерна кавоварка (мока) - Магазин гарячого шоколаду SABA

Гейзерна кавоварка (мока)

Гейзерна кавоварка (мока)

Гейзерна кавоварка – мока. Майже в кожному будинку користуються цією кавоваркою, а якщо немає, то напевно вона захована десь в шафі. Важко сказати, чому мока стала такою популярною, адже це не найпростіший пристрій. Кава в ній зазвичай виходить дуже міцним і гірким, який подобається зазвичай любителям еспресо. При цьому кожна поважаюча себе італійська сім’я незмінно готує каву саме в гейзерній кавоварці. Тому поговоримо більш детально, що таке гейзерная кавоварка (мока).

Гейзерна кавоварка (мока) – історія

Цей принцип приготування був винайдений в 1833 році англійцем Самюелем Паркером. А в 1933 році італійський промисловець Альфлнсо Биалетти запатентував гейзерну кавоварку під назвою «Мока експрес» і налагодив масове виробництво. Компанія продовжує їх випуск і по сей день. Найчастіше вони зроблені з алюмінію, але є моделі з нержавіючої сталі.

Спосіб заварювання, наведений нижче, трохи відрізняється від того, до якого звикла більшість людей. Але наші поради будуть корисні всім, навіть тим, хто вже цілком задоволений смаком своєї кави. Найбільше в мока нам не подобається те, що вода в ній нагрівається до дуже високої температури і з кавою починають екстрагуватися дуже гіркі речовини. Деякі якраз і цінують цю гіркоту, інші з тієї ж причини просто не виносять мока.

Оскільки для гейзерній кавоварки береться досить багато кави в співвідношенні з водою, а процес заварювання протікає дуже швидко домогтися приємного смаку буде непросто, навіть якщо брати зерна світлого обжарювання, щоб отримати кави соковитий, щільний, з вираженою кислотністю. Рекомендуємо для гейзерній кавоварки бути зерна світлого обжарювання для еспресо або вирощені в низкогорье. Кава темного обсмаження краще не використовувати, тому що в гейзерній кавоварці він і так виходить гірким.

У наступній статті ми поговоримо про заварювання зернової кави в гейзерній кавоварки. Магазин SABA пропонує вашій увазі тільки якісну і сертифіковану продукцію. У нас тільки натуральна кава і шоколад, какао, масло. Робимо доставку по всій Україні. Доступні оптові ціни. Дешевше не знайдете.

Гейзерна кавоварка (мока)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *