Засоби для чищення - Магазин гарячого шоколаду SABA

Засоби для чищення

пропорції і стандарти приготування еспрессо

Засоби для чищення, догляд за кавомашиною – необхідний і важливий процес, оскільки регулярне чищення – запорука її довгої служби. Промивання кавового обладнання є абсолютною необхідністю для отримання найкращого аромату кави. Поговоримо більш детально про засоби для чищення.

Можливі проблеми

 1. Якщо ви помітили, що вода при приготуванні кави стала занадто довго нагріватися, це означає, що настав час провести декальцинацію. Що таке декальцинація? Це процес, при якому засіб для чищення очищає поверхню від накипу, яка з’явилася на стінках гідросистеми кавомашини. Накип необхідно видаляти раз на 3 місяці, тому що саме вона одна з найчастіших причин поломок кавомашини та приготування несмачної кави.
  Чим жорсткіша вода, тим швидше нагрівальний елемент заростає накипом. При використанні спеціальних фільтрів машину можна чистити набагато рідше.
  В інструкції кожної кавомашини є покроковий опис процедури очищення. Потрібен час – близько 15-30 хвилин. Найчастіше засіб для чищення потрібно використовувати в певній пропорції, заливши в бак для чистої води.
  Якщо використовується засіб для чищення у вигляді таблеток, необхідно простежити, щоб таблетка перед початком процесу повністю розчинилася в ємності для води. Яка заповнюється до позначки MAX.
 2. Кавові олії при приготуванні кави стикаються з поверхнею металевих вузлів і деталей кавомашини, що призводить до окислення металу, потім утворюється смолистий кавовий наліт. Саме смолисте покриття з часом згоряє, утворюючи так звану «кавову сажу».
  Кавові масла, що згоряють, мають дуже гіркий смак, який сильно впливає на якість приготовленої кави.
  Тому промивання кавомашини має бути регулярним і проводитися за допомогою спеціального засобу, призначеного саме для видалення кавового нальоту.
 3. Будь-яка кавомашина потребує щоденного догляду. Насамперед необхідно чистити холдер (ріжок), групу, паровий клапан (капучинатор) та злив. Для цього використовують спеціальну термостійку щітку і заглушку (сліпий холдер), а також спеціальні таблетки, що чистять, або порошок для кофемашин.
  Звичайні миючі засоби, такі як рідке мило або засіб для миття посуду, для цього категорично не підходять.
  Магазин натуральної зернової кави та гарячого шоколаду SABA. Доставка по всій Україні. Сертифікована продукціяXBcnz

Варіанти дозування кави

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *