Устаткування для еспресо - Магазин гарячого шоколаду SABA

Устаткування для еспресо

Устаткування для еспресо

Устаткування для еспресо, існує безліч моделей еспресо-машин – від дешевих для новачків до високотехнологічних машин за ціною невеликого автомобіля. Всі вони створені, щоб здійснювати один і той же процес: нагрівати воду, а потім пропускати її під високим тиском. Далі поговоримо більш детально про обладнання для еспресо.
Ви платите більше грошей за ті кавомашини, у яких краще якість збірки, налаштувань і більше чіткості в роботі. Це стосується того, як машина нагріває воду і який тиск створює. Кавові виконують ці завдання по-різному. Поговоримо быльш детально про устаткування для еспрессо.

Кавові з термоблоком

Ця технологія використовується в недорогих еспрессо-машинах. Усередині них є трубка з нагрівальним елементом. У більшості випадків ці машини налаштовані на дві функції: нагрівати воду до потрібної температури, щоб варити каву, і кип’ятити її для отримання пара. Отже, машина здатна виконувати лише одну якусь задачу за прийом; і спочатку я б радив заварювати каву, а лише потім збивати молоко.

Не вдаючись в подробиці, скажу, що ці машини не тримають постійну температуру. А то, що вони не можуть одночасно заварювати каву і подавати пар, обмежує кількість готуються напоїв. Втім, якщо обзавестися гарною кавомолкою, то все разом дозволить приготувати хороший еспресо.

У кавоварка з термоблоком для нагнітання тиску зазвичай використовують вібраційний насос. У нього є два недоліки: шум і неточність налаштування. Для еспресо необхідний тиск близько 9 бар. Тиск же на цих насосах, як правило, задано набагато вище. Виробники хваляться, що їх машини дають тиск в 15 бар, як ніби чим більше, тим краще.
Машини оснащені запобіжним клапаном, який відкривається при тиску вище 9 бар. Ці клапани, і з часом їх потрібно налаштовувати. Але самим відкривати машину не варто, інакше ви ризикуєте втратити гарантійного обслуговування. Машини з термоблоком, безумовно, найпопулярніші і поширені з числа ееспрессо-машин. Але багато користувачів незабаром відчувають брак функціональних можливостей і переходять на інші моделі.
Інтернет-магазин SABA пропонує тільки натуральна кава і гарячий шоколад за доступними цінами.

Устаткування для еспресо

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *