Переривання подачі тиску при варінні еспресо - Магазин кави SABA

Переривання подачі тиску при варінні еспресо

Температура води

Переривання подачі тиску при варінні еспресо, при протоці шота можуть виникнути деякі обставини, в результаті яких відбудеться тимчасове зниження тиску. Наведені нижче не відноситься до леверним кавових машин. Поговоримо більш детально про переривання подачі тиску при варінні еспресо.

Пошагові етапи:

  1. Промивання або злив води з іншої групи.
  2. Протока шота на іншій групі.
  3. Включення клапана автоматичного наповнення бойлера.
  4. Наповнення інших кавоварок, в результаті чого зменшується тиск в трубопроводі подачі води на еспресо-машину.
    Такі перепади тиску можуть сприяти каналообразования в першому шоті, тому слід по можливості уникати за допомогою досить простих способів.
  5. Не починати промивання групи до закінчення приготування всіх шотів на інших групах.
  6. Для одночасного протоки двох шотів промити обидві групи і підготувати обидва портафільтра, після чого починати приготування обох шотів одночасно. Барісти, які завантажені, виявлять, що пункти 1 і 2 з цього переліку неможливо виконувати постійно без істотного зниження швидкості обслуговування. І все-таки все барісти повинні намагатися застосовувати ці способи в міру можливості.
  7. Перемонтувати електросхему кавомашини так, щоб виключити відкриття клапана каполненія бойлера, поки працює помпа.
  8. Якщо робота інших пристроїв (крапельної кавоварки, посудосоечной машини і так далі) призводить до зниження тиску води в еспресо-машині, то її можливо захистити від перепадів тиску в такий спосіб. На лінії водоподачи, починаючи з джерела водоподачи треба встановити в зазначеному порядку спочатку пристрій водопідготовки, потім м’який напірний резервуар, обмежувач тиску, а потім вже еспресо-машину. Спочатку має стояти утсройство водопідготовки, так як тиск на виході з таких пристроїв в більшості випадків коливається. Коливання величини тиску поглинаються напірним резервуаром, який представляє собою ємність, відчутно допомагає постійний високий тиск на розташовані за ним пристрої (в межах розумного, звичайно). Високий тиск води, що виходить з напірного резервуара, потім знижується за допомогою обмежувача тиску до потрібної величини на вході в есрпессо-машину. Установку м’якого напірного резервуара в поєднанні з обмежувачем тиску обійдеться приблизно в двісті доларів.

Далі продовжимо дану тему. Переходьте в наш магазинчик.

Постукувати або НЕ постукувати?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *