Завдання барісти при нагріванні молока - Магазин зернової кави SABA

Завдання барісти при нагріванні молока

Завдання барісти при нагріванні молока

Завдання барісти при нагріванні молока, повинен вирішувати ряд основних завдань. Поговоримо більш детально про завдання барісти при нагріванні молока.

  • Наливати рівно стільки молока, скільки потрібно для приготування напою (або напоїв) в цей момент.
  • При вспіненні молока домагатися щільної консистенції з мікробульбашками; поверхню молока повинен бути гладкою, без видимих бульбашок.
  • Доводити температуру молока до необхідного рівня (66-71 градусів).
  • Заздалегідь планувати свої дії таким чином, щоб нагрівання молока і екстракція еспресо завершувалися практично одночасно.
  • Подавати напої перш, ніж відбудеться відшарування молока.

Відшарування молока

Тактильні відчуття в роті від капучино або латте набагато приємніше до того, як відбудеться відшарування молока, ніж від того ж самого напою одну-дві хвилини по тому. Це гріх – дати молоку опасть і відшаруватися до того, як порція буде випита, – те ж саме, що дозволить шоту еспресо перестояв, перш ніж випити його. У будь-якому випадку напій є настройками, і, якщо не випити його вчасно, якість обов’язково погіршиться. Оскільки не можна гарантувати, що відвідувач кафе вип’є свіжоприготований напій негайно після подачі, завдання барісти полягає в тому, щоб забезпечити подачу будь-якого напою в ідеальному вигляді.


Щоб напій, приготований на основі молока, зберігав дуже густу і стійку консистенцію, необхідно дотримуватися наступну триступеневу технологію його подачі і приготування.

  1. Вспенивание. Спінене молоко, повинно мати щільну структуру з мікробульбашками. Поява видимих бульбашок, перегрів молока і його передержіваніе при вспіненні – все це може негативно позначитися на консистенції майбутнього напою.
  2. Вливання молока. Правильне вливання молока, тобто з правильною швидкістю і «через ложку», допомагає відстрочити розшарування напою.
  3. Подача. Напої слід подавати відразу, як тільки вони готові.

Методика спінювання молока

Необхідно використовувати пітчер самого малого розміру з числа тих, де може вільно поміститися то кількість молока, яке потрібно для приготування напою (або напоїв) в даний момент. Згідно надійному практичного правилом, молоко до початку спінювання має займати від третини до половини обсягу пітчера.

Завдання барісти при нагріванні молока

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *