Технічні засоби підвищення ефективності - Магазин SABA

Технічні засоби підвищення ефективності

трамбування кави

Технічні засоби підвищення ефективності. У кав’ярнях з великою кількістю відвідувачів неминуче доводиться брати на озброєння стратегії, що дозволяють одночасно готувати кілька напоїв. Важливо, щоб барісти навчилися підвищувати ефективності роботи не на шкоду якості напоїв. Поговоримо більш детальніше про технічні засоби підвищення ефективності.

Управління кавомолкою за допомогою програмованого таймера

Управління кавомолкою за допомогою програмованого таймера дає численні переваги. Таймер гарантує стабільне отримання доз однакового розміру, дозволяє скоротити кількість відходів. Також дає баристі можливість займатися іншими операціями під час роботи кавомолки. А також стабільно отримувати шоти еспресо високої якості незалежно від навичок конкретного барісти.

При покупці таймера ми рекомендуємо вибирати моделі з можливістю регулювання до десятих часток секунди або навіть з ще більш тонкими настройками: чим коротше регульований інтервал, тим краще. Який би таймер бариста не вибрав, необхідно упевнитися. Що характеристики напруги і сили струму дозволяють використовувати його в комплекті з наявної кавомолкою.

Використання термометрів

Більшість барист намагаються не користуватися термометрами, але це неправильно. Проблема визначення температури шляхом дотику, як це роблять більшість барист. Полягає в тому, що тактильні відчуття суб’єктивні і можуть відрізнятися у різних барист і навіть температурна чутливість пальців у одного і того ж барісти може з часом погіршитися. Якщо він постійно торкається ними до гарячих пітчер . Вихід полягає в придбанні високоякісних термометрів, їх щотижневої перевірки та вмінні правильно ними користуватися. 

Правильне використання термометра означає, що бариста повинен вміти передбачити свідчення термометра при вспіненні молока. Всім відомо, що при вимірюванні температури існує певний часовий лаг, який, втім, є передбачуваним. Нескладно навчитися визначати величину цього лага для різних обсягів молоув і просто закривати паровий клапан, коли показання термометра ще на кілька градусів нижче необхідної температури. Наприклад, при нагріванні 300 мл молока треба припиняти подачу пара в момент, коли температура на 6 градусів нижче необхідної кінцевої температури. А при нагріванні 600 мл молока – коли вона нижче на 3 градусів, і так далі.

Для нас загадка, чому настільки барісти вважають свої тактильні відчуття більш точними, ніж свідчення каліброваного термометра. Всім бариста слід пам’ятати, що їх завдання – створювати продукт незмінно високої якості, незважаючи на те, що найкраща технологія включає в себе використання коштів. Які частину барист вважають зайвими і не обов’язковими для себе. Подібно до того як концентрує скрипаль не покладається виключно на свій слух, а використовує камертон. Так і бариста повинен користуватися термометрів на додаток до своїх тактильним і слуховим відчуттям для визначення температури при вспіненні молока. У кожному кафе необхідно встановити стандартну температуру для всього асортименту напоїв і навчити барист прийомам досягнення цієї температури. Це треба робити з використанням термометрів для гарантованого забезпечення незмінно високої якості напоїв.

еспрессо - що це таке

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *