Інші секрети для покращення сталості результатів обсмажування батчів. Ваші зусилля щодо скидання теплової енергії ростера в потрібний стан перед завантаженням батча може ускладнити кілька факторів. У тому числі: мінливість розміру батча, температури навколишнього середовища, ступеня обсмажування попереднього батча. Поговоримо більш детальніше про інші секрети для покращення сталості результатів обсмажування батчів.
Отже, скидання теплової енергії вимагатиме майстерності, але ви можете застосувати кілька стратегій, щоб збільшити шанси на успіх:
• Обсмажуйте батчі однакового розміру. Якщо це неможливо, спочатку обсмажте всі батчі одного розміру (друг за одним), а потім батчі іншого розміру.
• Спочатку обсмажте маленькі батчі, а після них великі батчі.
• Після обсмажування незвичайно темних або світлих батчів (або батчів, які призводять до незвичайно високої/низької температури навколишнього середовища в ростері), підрегулюйте процедуру між обжарюванням. Після вивантаження більш темних батчів (і батчів, обсмажених при високих температурах) ростер буде гарячішим. Наприклад, ви можете вимикати газ на триваліший час після обсмажування темніших батчів.
Зберігання зеленої кави та сталість результатів обсмажування
Навряд чи хтось сумнівається у тому, що зберігання зеленої кави за постійної температури та вологості є належною практикою. І хоча ви можете отримати чудову обсмажену каву, незважаючи на непостійність умов зберігання зеленої кави, належне зберігання набагато підвищує ймовірність сталості результатів обсмажування. Я рекомендую зберігати весь ваш складський запас сирої кави на складі з клімат-контролем. Якщо це занадто важко чи дорого, тоді ви повинні мати хоча б «кімнату підготовки перед обсмажуванням». Ви можете побудувати таку кімнату дешево, оснастити її обігрівачем приміщення з термостатом, і зберігати в ній тільки ту зелену каву, яка обсмажуватиметься наступного тижня. Для зелених кавових зерен, що зберігаються в герметичних мішках (вакуумних або Grain-Pro), крім температурного контролю нічого не потрібно. Для сирої кави, на яку діє навколишнє повітря (наприклад, якщо кава зберігається в джутових мішках), потрібен контроль температури та вологості. Якщо ви зволожуєте повітря для зеленої кави, що зберігається тривалий час, тоді ви повинні перевіряти, чи немає цвілі (а вам може знадобитися міняти місцями мішки в штабелі, щоб запобігти росту цвілі).
Також є цікава статя на сайті: процедура між обсмажуванням.