Магазин гарячого шоколаду SABA®

Професійна основа шоколадно-кондитерського напрямку вашого бізнесу

Терте какао «VIP»

Масса - 1кг Цена - 250 грн

Терте какао «VIP» - основа справжнього шоколаду

Що таке какао-лікер або какао терте ? Цей ароматний і неймовірно корисний продукт отримують шляхом розмелювання какао-бобів. Це і є какао лікер, абсолютно натуральний, дуже смачний і якісний продукт. Саме терте какао є основою для виробництва шоколаду .

Як і де застосовується какао терте:

Какао терте ідеально підходить для приготування справжнього смачного шоколаду, різноманітної випічки, всіляких цукерок з будь-якою начинкою. Крім того, з нього ви зможете приготувати гарячий шоколад, глазурі, муси, напої і т.д.

Рецепт домашніх цукерок з тертого какао:

  • Какао масло - 100гр

  • Какао терте - 200гр

  • Підсолоджувач (клиновий сироп, сироп агави, мед, цукрова пудра) - 100гр

  • Ваніль в стручку

Розтопити на водяній бані всі інгредієнти. Спочатку какао масло, потім додати терте какао і підсолоджувач. Все добре перемішати і розлити по формах. Всередину цукерки ви можете додати горіхи, сухофрукти, цукати і т.д. Остигнули цукерки поставити в холодильник до повного затвердіння. Цукерки готові.

А ще цей шоколадний продукт широко застосовується в косметології. Натуральне какао терте має цілим комплексом активних речовин , які прекрасно тонізують і підтягують шкіру. Завдяки цьому какао лікер входить до складу шоколадних масок і застосовується для таких процедур, як масаж, обгортання, косметичні ванни. Використання шоколаду омолоджує і захищає шкіру, допомагає в боротьбі з розтяжками, розгладжує зморшки.

Какао терте прекрасно зберігається в темному прохолодному місці досить тривалий час.

напишіть нам
tel: 093 399 38 28 tel: 067 375 50 25