Магазин гарячого шоколаду SABA®

Професійна основа шоколадно-кондитерського напрямку вашого бізнесу

Голландський гарячий шоколад «VIP»

Масса - 1кг Цена - 250 грн

Голландський гарячий шоколад «VIP», склад:

«Голландський шоколад & # 187; представляє європейські традиції, де віддають перевагу більш рідкий і солодкий гарячий шоколад, який подають більшою порцією, ніж наприклад у Львові. Колорит & # 171; Голландського шоколаду & # 187; створює вдале поєднання какао масла і темних сортів натурального какао-порошку. Цей какао-порошок отримують з какао-бобів, додатково ферментованих для використання в кондитерській промисловості. Щільність напою додають натуральні голландські вершки, також доданий цукор.

У чому особливість напою?

Чим же пояснюється любов жителів Голландії до гарячого шоколаду ? Що ж, ні для кого не секрет, що погода там не часто буває хороша. Волога і погана, з сильним вітром, вона може доставляти різного роду дискомфорт. Як же в такий момент не порадувати себе і не підняти настрій чашкою смачного молочного шоколаду.

«Голландський молочний шоколад & # 187; склад якого відрізняється від Білого і Львівського відрізняється особливою технологією виробництва. На одній з проміжних стадій отримання какао порошку його спеціальним чином обробляють. Під час цього процесу какао порошок набуває більш насичений темний колір з коричневим або навіть червонуватим відтінком. Крім того, такий какао порошок набагато краще розчиняється в воді. При цьому напій виходить не гіркий, а з більш м'яким смаком, що особливо подобається дітям. Він має нейтральний PH і характеризується істотно меншим вмістом кислот. Цікаво, що голландська компанія & # 8220; Gercens Cacao & # 8221 ;, з сировини якій, ми готуємо наш продукт, використовує в цьому процесі свою індивідуально розроблену технологію, яка надає шоколаду характерний і впізнаваний колір, чудовий смак і неповторний аромат.

Спробуйте його і ви переконаєтеся самі!

Ви можете замовити & # 171; Голландський шоколад & # 187; & # 171; Saba & # 187; прямо зараз! Для цього:

  • зателефонуйте за вказаним вище номером телефону або
  • напишіть нам на e-mail

Доставка в зручний для Вас час і місце!

Знижки для постійних клієнтів!

Спосіб оплати Ви вибираєте самі!

Ми приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок.

Як приготувати молочний шоколад в домашніх умовах:

  • нагрійте чашку, ополоснув її окропом, тоді напій буде довше зберігати необхідну температуру, а разом з нею і свої приємні властивості
  • насипте порцію суміші
  • додайте 100 мл окропу
  • ретельно все перемішайте

Ідея: якщо ви хочете випити какао, додайте не 100 мл, а 200 мл окропу.

& # 171; Голландський напій & # 187; відмінно поєднується з зефіром. Додайте кілька шматочків або трубочок прямо в чашку, зверху можна присипати тертим чорним шоколадом.

напишіть нам
tel: 093 399 38 28 tel: 067 375 50 25