Магазин гарячого шоколаду SABA®

Професійна основа шоколадно-кондитерського напрямку вашого бізнесу

Какао боби

Масса - 1кг Цена - 220 грн

Какао боби - ароматні, цілющі і дуже смачні!

Какао-боби це не що інше, як насіння плодів какао дерева. Какао і ті ласощі, які можна з нього приготувати, люблять у всьому світі. І дійсно, що може бути краще, ніж шоколад з какао-бобів, приготований на власній кухні. Любов до какао абсолютно заслужена, адже неповторний запах і смак шоколаду це смак свята, радості і щастя. Гарячий шоколад з какао-бобів піднімає настрій, підвищує працездатність мозку, надає енергії і при цьому допомагає в боротьбі проти багатьох хвороб.

Какао-боби. Користь і властивості

Какао боби в сирому вигляді дуже корисні для нашого організму. Вони позитивно впливають на гормональний баланс, покращують зір, стан шкіри, мають омолоджують властивостями. Успішно застосовуються в боротьбі з різними вірусами та небезпечними інфекціями, захищають від розвитку ракових пухлин і т.д. Ще одним дивовижну властивість какао-бобів є їх здатність ефективно боротися з апатією і депресією.

Як і де застосовуються:

Вирішуючись купити какао-боби, ви напевно ставите питанням, де і як їх використовувати. Насправді какао-боби можна просто жувати. Вони приємно похрустивают, мають терпкий, гіркуватий, яскраво вираженим шоколадним смаком. Вживаються горішки в сирому вигляді або очищені, тоді смак буде ніжніше, або прямо з шкіркою. Дуже простий спосіб є какао-боби це вживати їх разом з медом, який додасть солодощі. Також перемеленими бобами ви зможете посипати все що захочете, будь-то десерти, кава, морозиво і так далі.

Рецепт шоколаду з какао-бобів

  • Какао-боби (терте) - 100 г
  • Какао-масло 50 г
  • Молоко сгущенное- 3-4 ч. Л.
  • Молоко сухе (якщо хочете більш молочний шоколад) - 1-2 ч. л.
  • Ізюм і горіхи, за бажанням

На водяній бані розтопити какао-масло, і поетапно додавати наступні інгредієнти, поки не вийде однорідна маса. Какао-боби попередньо перемолоти. Далі розливаємо по формах. Після, за бажанням, можна додати родзинки, горіхи тощо.


Какао-боби це прекрасний натуральний продукт, дуже смачний і неймовірно корисний. Що важливо, боби дуже добре зберігаються досить довгий час.

напишіть нам
tel: 093 399 38 28 tel: 067 375 50 25