Магазин гарячого шоколаду SABA®

Професійна основа шоколадно-кондитерського напрямку вашого бізнесу

Масло какао

Масса - 1кг Цена - 400 грн

Какао-масло - корисні ласощі!

Ще один цінний шоколадний продукт - це какао-масло. Це по своїй суті жир, який отримують з какао-бобів. Какао-масло має шоколадний аромат і світло-жовтий колір. Якщо масло какао охолоджене, то воно тверде і легко можна відламувати шматочки. Якщо його нагрівати, то масло ставати прозорим.

Як і де використовувати:

Перш за все, какао-масло це смачний і ароматний продукт. Воно прекрасно підійде для приготування різноманітних десертів. Наприклад, щоб приготувати по-справжньому ароматний, натуральний і корисний домашній шоколад, краще купити какао-масло та інші натуральні какао продукти. Крім того, воно вам знадобиться для всіляких тістечок, тортів, домашніх цукерок і натурального білого шоколаду.

А ще масло какао можна просто додавати в дитячу кашу, тоді каша придбає шоколадний присмак і аромат, що, звичайно ж, сподобатися вашим малюкам.

Рецепт шоколаду з какао-маслом

  • какао-боби (терте) - 100 г

  • Какао-масло 50 г

  • Молоко сгущенное- 3-4 ч. л.

  • Молоко сухе (якщо хочете більш молочний шоколад) - 1-2 ч. л.

  • Ізюм і горіхи, за бажанням

На водяній бані розтопити какао-масло, і поетапно додавати наступні інгредієнти, поки не вийде однорідна маса. Какао-боби попередньо перемолоти. Далі розливаємо по формах. Після, за бажанням, можна додати родзинки, горіхи тощо.

Масло какао успішно застосовується в парфумерії, входить до складу лікувальних мазей. Так як в його складі вітамін А і різні кислоти, то воно рекомендовано людям з сухою шкірою, а також для захисту від сонця в спеку. Також масло можна використовувати, щоб поліпшити стан волосся.

Крім того, какао-масло має тонізуючу, Противоалергенні і загоюють властивості. Застосовується при опіках, ефективно при лікуванні шкірних захворювань, екземи, бронхів, допомагає боротися з кашлем. Хоча какао-масло це жир, але завдяки олеїнової кислоти, яка входить до його складу, масло зменшує вміст холестерину в крові.

Так як какао-масло саме по собі є консервантом, ви зможете зберігати його у себе на полиці, скільки буде потрібно.

напишіть нам
tel: 093 399 38 28 tel: 067 375 50 25